KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12699016
nr 1269 9016
Marc Balakjian
(1938-2017), Storbritannien
Kopparstick, Signerad, daterad -83. EA-upplaga. Mezzotint. 7,5x9,5 cm
Marc Balakjian, bildkonstnär född 1938, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:36:52
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr